עבודות חשמל

כיום אין משק בית שאינו נזקק לשירות עבודות חשמל של חשמלאי לפחות פעם בכמה חודשים. לרוב יהיה מדובר בתיקון תקלות פשוטות, ופעמים אחרות העבודות יהיו מסובכות יותר. הדבר החשוב ביותר הוא למצוא את האנשים המקצועיים לכך. בחשמלאים תמצאו מגוון רחב של אנשי מקצועי יסודיים שיעניקו לכם את השירות המתאים עבורכם ויתקנו כל בעיה שתצוץ לכם.

מהבעיה הקטנה ועד לגדולה ביותר. כולל זמינות מלאה 24 שעות ביממה.

עבודות חשמל בבית

כדי שנדע שבעל המקצוע שמבקר אצלנו בבית הוא איכותי ויסודי נבחן אותו לפי 3 נקודות עיקריות: איכות החומרים שהחשמלאי המוסמך משתמש בהם, רמת המקצועיות שלו ואיכות התיקון של התקלה.

חשוב לדעת: עבודות חשמל מחייבות ברישיון חשמלי מוסמך שהינו בתוקף. כל אדם שמבצע עבודות חשמל ללא רישיון למעשה עובר על החוק ולכן הדבר הראשון שלפני הכול נעשה זה לבקש רישיון מוסמך.

עבודות חשמל מדריך מה צריך לדעת
עבודות חשמל

מקצועיות וניסיון בכל עבודות החשמל הם כלל ברזל!

מקצועיות החשמלאי נמדדת הרבה פעמים בשנות הוותק שלו במקצוע. ככל שחשמלי מנוסה יותר כך העבודה תהיה טובה יותר. חשמלאי מנוסה ומקצועי יידע לאבחן מעבר לבעיה הנקודתית אליה הזמנתם אותו ויידע לנתח האם קיימות בעיות רוחביות נוספות במערכת החשמל.

הרבה פעמים תקלות רבות נובעות מבעיות אחרות במערכת ורק חשמלאי מקצועי ומנוסה יצליח לגלות אותם.

איכות חומר גלם בביצוע העבודות

היבט נוסף שתוכלו להתמקד בו הם חומרי הגלם שהחשמלאי עובד איתם. חשמלאים אמינים יבחרו לעבוד עם החומרים האיכותיים ביותר בלי לנסות לחסוך על חשבון הלקוחות עם חומרים זולים ולא טובים. המקצועיות של החשמלאי תיבחן גם על ידי הראייה המרחבית שלו והרצון שלו לתת פתרון מלא לבעיה.

כל פתרון אחר שישמש כפלסטר רק עלול לגרום לבעיה גדולה יותר ואף מסכנת חיים. עבודה יסודית היא הבסיס למקצוענות.

שירותי חשמל שונים

שירותי החשמל השונים יכולים לכלול מגוון רחב של עבודות. כולל החלפת שקע הרוס, תיקון קצר חשמלי, שדרוג ותשתיות לבית חכם, חיבורי חשמל שונים, החלפת הארקה, הקמה של מערכות חשמל, התקנה של גופי תאורה ועוד שירותים רבים אחרים. בחשמלאים תוכלו למצוא את המחירים המשתלמים ביותר כולל את אנשי המקצוע המנוסים ביותר.

עלות עבודות החשמל הנפוצות

לאחר שבחנו את הנקודות החשובות בבחירת חשמלאי מוסמך ובחרנו את האדם המתאים כדי לבצע לנו את עבודות החשמל בבית, ניגש לפרט על עבודות החשמל הכי נפוצות ונקבל פרספקטיבה רחבה יותר. כולל על טווחי המחירים בשוק.

מחיר ביקור של חשמלאי לעבודות חשמל

המחיר הבסיסי של כל חשמלאי שמגיע עד למקום המגורים שלך, ינוע סביב ה- 200 שקלים בביקורים בשעות היום, כאשר בשעות הערב המחיר עלול לעלות כולל עבודות בחגים וסופי שבוע. פעמים רבות עבודות החשמל שתזקקו להן יהיו מינוריות והתשלום בשבילן יהיה כלול במחיר הביקור ללא תוספת תשלום נוספת.

מחיר עבודת חשמל – החלפת שקע חשמל

עבודת החשמל הנפוצה וכן הקלה ביותר שקיים בתחום החשמל. העבודה צריכה להסתכם בעלות הביקור שהחשמלאי קבע בהתחלה כל עוד לא מדובר גם על החלפת המנגנון עצמו שנשרף.

טיפול וביצוע עבודה על לוח חשמל

הלוח שאחראי על החשמל בבית ולניתוב החשמל שמגיע מחברת החשמל ישירות אליך הביתה. תקלה בלוח חשמל עלול להביא לניתוק החשמל בדירת מגורים או גרוע מזה, לשריפה בארון החשמל. עבודה של החלפת לוח חשמל נחשבת כמורכבת יותר מעבודות חשמל אחרות כיאה למרכיב המרכזי בבית.

דגש חשוב הוא שבשל המורכבות של לוח החשמל החלפה של לוח חשמל תלת פאזי תהיה יקרה יותר מאשר חד פאזי. ככל, החלפת לוח חשמל צריכה להיות באזור ה- 1300 שקלים.

הרכבת לוח חשמל:

הארקה

אחת המערכות החשמל החשובות ביותר היא הארקה שאמורה להיות מחוברת לכל השקעים בבית. תפקידה היא להגן עלינו מפני התחשמלות. משמעות הדבר שאם זליגת החשמל מהשקעים לא מנותבת מספיק טוב היא יכולה להגיע אליך פיזית או למכשירים בבית ולהוות לנזק רב.

למשל, אם אנחנו לפתע מרגישים מעין זרמים חשמליים בעת שאנחנו באמבטיה סימן שהארקה שלנו לא טובה ודבר ראשון שצריכים לעשות זה להתקשר מיד לחשמלאי מוסמך.

המלצה שלנו בחשמלאים זה לבצע בדיקת הארקה לפחות פעם בשנתיים. המחיר צריך להיות דומה למחיר של עלות הביקור.

בדיקות הארקה בידוד ופחת:

התקנת מחסום חניה חשמלי

התקנה של מחסום חניה חשמלי או סולרי היא פשוטה וניתן לבצע את ההתקנה בעצמכם, ניתן לבצע זאת עם מספר כלים בסיסיים ולא תמיד העניין מחייב חשמלאי אך יש לקוחות שמזמינים מאיתנו התקנות מן הסוג הזה.
ישנם שערים חשמליים שהתקנתם מסובכת יותר ובמקרה כזה רוב הסיכויים שתזדקקו לחשמלאי שיבצע את העבודה.

קצר חשמלי

לרוב קצר חשמלי נובע ממכשיר חשמלי שמקצר, מחיבור חשמל לא טוב או לוח חשמל מקולקל. פעמים נוספות זה נגרם גם משקע שרוף או עומס חשמלי ועלות השירות אמורה להסתכם במחיר הביקור.

המלצה של לקוחות עבר אודות בחשמלאי המבצע

כדי לא להשאיר לנו ספקות בדבר אמינותו ומקצוענותו של החשמלי הנבחר יהיה חכם מצדנו לבדוק ולשוחח עם לקוחות מהעבר. המלצות חמות מאנשים אחרים זו הדרך הטובה ביותר לבסס אימון מלא בין בעלי המקצוע ללקוחות. חשמלאי שלא יהיה מוכן לאפשר לכם לדעת מה שביעות רצונם של לקוחות העבר שלו צריך לאותת לכם על חשמלאי מפוקפק.

לסיכום עניין עבודות החשמל

כאמור, עבודות החשמל והמחירים אליהן הוא רחב ומגוון. המחירים תלויים בזמן העבודה הנדרש, מורכבות העבודה ובמיומנותו של החשמלאי. אנחנו בחשמלאים קוראים לך ליצור איתנו קשר לכל בעיה שתיתקל בה או לכל שאלה שיש לך. אנחנו מבטיחים את העבודה המקצועית ביותר ואת המחירים הזולים ביותר.